Reservation
Slezská 780/49, 130 00 Praha 3 – Vinohrady 11:00-23:00 +420 602 760 996

Náškoncept

“Když jsem se před 15 lety přestěhoval z Itálie do České republiky, částečně se mi stále stýskalo po domově. To mě inspirovalo: Co kdybych si mohl vzít kousek Itálie s sebou?

Když bych do Česka přinesl něco z italských chutí jako právě kohoutka, měl bych nejen připomínku svého dětství, ale také možnost podělit se o kousek svého života s ostatními. Kohoutek nebude jen restaurace, ale místo, kam může kdokoliv přijít a užít si zdravé dobré jídlo a o to lepší konverzaci.” Fabio, správce/podnikatel.

Interior of Kohoutek

People sharing fries

Kulinářskýzážitek

Dát si spolu pivo není jen o pití, ale i o společně prožitých chvílích. Sdílíme myšlenky, přání, naděje a tajemství. Po pár příbězích a sklenkách se cesty protínají a my se navzájem poznáváme. Tady vznikají nová přátelství.

A když je jídlo tak dobré jako společnost, konverzace sama plyne a my si můžeme užít přítomnost lidí kolem nás. Vidíme věci ne takové, jaké jsou, ale jaké by měly být.

Dobré jídlo a pití v nás odhalují to nejlepší. Přinášíme 100% autentickou chuť Itálie v každém soustu. Kohoutek – první v České republice.


 

Dobré jídlo a pití v nás odhalují to nejlepší.
Přinášíme 100% autentickou chuť Itálie v každém soustu.

KOHOUTEK – PRVNÍ V ČESKÉ REPUBLICE.

RestoKohoutek

NašiPARTNEŘI

 

Žádné produkty v košíku.

TableBooking