Reservation
Slezská 780/49, 130 00 Praha 3 – Vinohrady 11:00-22:00 +420 602 760 996

Náškoncept

“Když jsem se před 15 lety přestěhoval z Itálie do České republiky, částečně se mi stále stýskalo po domově. Odtud pochází inspirace pro Kohoutka: Co kdybych si mohl vzít kousek Itálie s sebou? Když bych do Česka přinesl něco z italských chutí jako právě kohoutka, měl bych nejen připomínku svého dětství, ale také možnost podělit se o kousek svého života s ostatními. Kohoutek není jen restaurace, ale místo, kam může kdokoliv přijít a užít si zdravé dobré jídlo a o to lepší konverzaci.” – Fabio, zakladatel naší restaurace Kohoutek
Kohoutek Restaurace

Kohoutek Cockerel

NášKohoutek

Co je to vlastně “kohoutek”? Ano, víme, že v českém jazyce má kohoutek dva významy. Je to ten ze kterého teče voda, a ten co je případně k jídlu. Kohoutek je mladý kohout, a je to hlavně italská specialita. Odkud jsou naši kohouti? Ty které ochutnáte v naší restauraci, pochází z Itálie, konkrétně z italských Alp. Kohouti se chovají ve velkých prostorách, s horským vzduchem a čistou vodou, a tak jsou 100% BIO. Každý kohoutek váží přibližně 500 gramů a je ideální pro jednu osobu. Naším posláním je podávat pouze italského kohoutka té nejlepší kvality. Ochutnejte a dejte nám vědět, co si myslíte!

Kulinářskýzážitek

Být v restauraci je nejen o jídle a pití. Vyprávějí se příběhy, navazují se spojení a utužují se přátelství. Když je jídlo stejně dobré jako společnost, můžeme si to užít ještě víc. Věříme, že dobré jídlo a pití nás dělá lepšími. Každé naše jídlo ma 100% autentickou italskou chuť. Poskytneme vám takovou pozornost a služby, které vám umožní se soustředit na to na čem vám opravdu záleží – na své přátele a rodinu.
Kohoutek Restaurace

 

Dobré jídlo a pití v nás odhalují to nejlepší.
Přinášíme 100% autentickou chuť Itálie v každém soustu.

KOHOUTEK – PRVNÍ V ČESKÉ REPUBLICE.

RestoKohoutek

Tomáš Komínek
Tomáš Komínek
4. June, 2022.
Na místo jsem narazil náhodou. Ochutnali jsme kohoutka a byl výborný. A také skvělá obsluha.
Jakub Kábrt
Jakub Kábrt
28. May, 2022.
Skvělé jídlo, skvělá obsluha!!!
_Tereza_
_Tereza_
21. May, 2022.
Podnik jsme objevili úplnou náhodou, ale návštěva byla super. Obsluha úplně zlatá, zajímavý koncept.
Lou Rinaldi
Lou Rinaldi
17. May, 2022.
Excellent food and super friendly staff, we definetely recommend it

NašiPARTNEŘI

 

Žádné produkty v košíku.

TableBooking