Reservation
Slezská 780/49, 130 00 Praha 3 – Vinohrady Po 16:30-22:00, Út-Ne 11:00-22:00 +420 602 760 996

Náškoncept

“Když jsem se před 15 lety přestěhoval z Itálie do České republiky, částečně se mi stále stýskalo po domově. Odtud pochází inspirace pro Kohoutka: Co kdybych si mohl vzít kousek Itálie s sebou? Když bych do Česka přinesl něco z italských chutí jako právě kohoutka, měl bych nejen připomínku svého dětství, ale také možnost podělit se o kousek svého života s ostatními. Kohoutek není jen restaurace, ale místo, kam může kdokoliv přijít a užít si zdravé dobré jídlo a o to lepší konverzaci.” – Fabio, zakladatel naší restaurace Kohoutek.
Přehrát video

Kohoutek Cockerel

NášKohoutek

Co je to vlastně “kohoutek”? Ano, víme, že v českém jazyce má kohoutek dva významy. Je to ten ze kterého teče voda, a ten co je případně k jídlu. Kohoutek je mladý kohout, a je to hlavně italská specialita. Odkud jsou naši kohouti? Ty které ochutnáte v naší restauraci, pochází z Itálie, konkrétně z italských Alp. Kohouti se chovají ve velkých prostorách, s horským vzduchem a čistou vodou, a tak jsou 100% BIO. Každý kohoutek váží přibližně 500 gramů a je ideální pro jednu osobu. Naším posláním je podávat pouze italského kohoutka té nejlepší kvality. Ochutnejte a dejte nám vědět, co si myslíte!

Kulinářskýzážitek

Být v restauraci je nejen o jídle a pití. Vyprávějí se příběhy, navazují se spojení a utužují se přátelství. Když je jídlo stejně dobré jako společnost, můžeme si to užít ještě víc. Věříme, že dobré jídlo a pití nás dělá lepšími. Každé naše jídlo ma 100% autentickou italskou chuť. Poskytneme vám takovou pozornost a služby, které vám umožní se soustředit na to na čem vám opravdu záleží – na své přátele a rodinu.
Kohoutek Restaurace

 

Dobré jídlo a pití v nás odhalují to nejlepší.
Přinášíme 100% autentickou chuť Itálie v každém soustu.

KOHOUTEK – PRVNÍ V ČESKÉ REPUBLICE.

RestoKohoutek

NašiPARTNEŘI

 

Žádné produkty v košíku.

TableBooking